image Wild Amsterdam | De Wilde Stad [ENG] image Studio 54

Bad Times at the El Royale

Regisseur: Drew Goddard
Met: Jeff Bridges, Dakota Johnson, Jon Hamm, Chris Hemsworth
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2018 | VS

Bad Times at the El Royale

Zeven vreemdelingen die ieder een geheim met zich meedragen, ontmoeten elkaar in El Royale, een vervallen hotel in Lake Tahoe met een donker verleden. In de loop van één noodlottige nacht zal iedereen nog een laatste kans krijgen op verlossing, voordat de hel losbreekt.

Filmladder
Tuesday 11 December
Wednesday 12 December
Thursday 13 December
Friday 14 December
Saturday 15 December
Sunday 16 December
Monday 17 December
Tuesday 18 December
Wednesday 19 December
Friday 21 December
Sunday 23 December
Wednesday 26 December
Friday 28 December
Saturday 29 December
Sunday 30 December
Tuesday 1 January
Thursday 3 January
Monday 7 January
Tuesday 8 January
Thursday 10 January
Monday 14 January
Tuesday 15 January
Saturday 19 January
  • 17:00 - Flamenco Biënnale: Matilde Coral, Acariciando el Aire
Sunday 20 January
  • 16:30 - Flamenco Biënnale: Impulso
Monday 21 January
Tuesday 22 January
Wednesday 23 January
  • 21:00 - Simulacrum x Uitkijk: Fire at Sea/Fuocoammare
Tuesday 29 January
Newsletter