image Transit image Studio 54

Bad Times at the El Royale

Regisseur: Drew Goddard
Met: Jeff Bridges, Dakota Johnson, Jon Hamm, Chris Hemsworth
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2018 | VS

Bad Times at the El Royale

Zeven vreemdelingen die ieder een geheim met zich meedragen, ontmoeten elkaar in El Royale, een vervallen hotel in Lake Tahoe met een donker verleden. In de loop van één noodlottige nacht zal iedereen nog een laatste kans krijgen op verlossing, voordat de hel losbreekt.

Filmladder
Friday 19 October
Saturday 20 October
Sunday 21 October
Monday 22 October
Tuesday 23 October
Wednesday 24 October
Saturday 27 October
Sunday 28 October
Monday 29 October
Tuesday 30 October
Wednesday 31 October
Thursday 1 November
Sunday 4 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Tuesday 6 November
Sunday 11 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Monday 12 November
Tuesday 13 November
Sunday 18 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Tuesday 20 November
Sunday 25 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Tuesday 27 November
Newsletter