image Klassieker: La Belle et la Bête (1946) image UITKORT

Benzinho (Loveling)

Regisseur: Gustavo Pizzi
Met: Otávio Müller, Karine Teles, Adriana Esteves
Gesproken taal: Portugees
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2017 | BA | 98 min.

Benzinho (Loveling)

Irene woont met haar man Klaus en hun vier zoons vlakbij Rio de Janeiro. De deur klemt, de kraan lekt, maar aan liefde geen gebrek in dit licht chaotische huishouden.

Hun oudste zoon Fernando is een getalenteerd handbalspeler en wordt gescout door een Duitse profclub. Irene wist dat er een dag zou komen dat ze haar kind los zou moeten laten, maar met dit scenario had ze geen rekening gehouden. Toch heeft ze slechts een paar dagen om haar eigen angsten te overwinnen en haar zoon de wijde wereld in te laten trekken.

Filmladder
Sunday 23 September
Monday 24 September
Tuesday 25 September
Wednesday 26 September
Thursday 27 September
Sunday 30 September
Monday 1 October
Sunday 7 October
Thursday 11 October
Sunday 14 October
Sunday 21 October
Sunday 28 October
Sunday 4 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Sunday 11 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Sunday 18 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Sunday 25 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Newsletter