image Sweet Country image Djam

Black Panther

Regisseur: Ryan Coogler
Met: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2018 | VS | 134 min.
Vertoning: Vanaf 19 april

Black Panther

Black Panther volgt het verhaal van T’Challa, die na de dood van zijn vader, de koning van Wakanda, terugkeert naar huis om zijn rechtmatige plek als koning in te nemen.

Zijn moed als koning en – Black Panther – wordt echter op de proef gesteld door een heftig conflict met een oude vijand. Dit dreigt niet alleen het lot van Wakanda in gevaar te brengen, maar ook dat van de rest van de wereld. Geconfronteerd met verraad en gevaar moet de jonge koning zijn bondgenoten verenigen en zijn krachten inzetten om zijn vijanden te verslaan en de veiligheid van zijn volk te waarborgen.

We said in our review that Black Panther was more than just a triumph for the superhero genre, adding that it’s a “joyous celebration of African culture.” – Polygon.com

Filmladder
Wednesday 25 April
Thursday 26 April
Saturday 28 April
Sunday 29 April
Monday 30 April
Tuesday 1 May
Wednesday 2 May
Sunday 6 May
Tuesday 8 May
Wednesday 9 May
Sunday 13 May
Tuesday 15 May
Wednesday 16 May
Sunday 20 May
Tuesday 22 May
Sunday 27 May
Tuesday 29 May
Newsletter