image Klassieker: Lolita (1962) image Eye Catchers: Abre los ojos

Black Panther

Regisseur: Ryan Coogler
Met: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2018 | VS | 134 min.
Vertoning: Vanaf 19 april

Black Panther

Black Panther volgt het verhaal van T’Challa, die na de dood van zijn vader, de koning van Wakanda, terugkeert naar huis om zijn rechtmatige plek als koning in te nemen.

Zijn moed als koning en – Black Panther – wordt echter op de proef gesteld door een heftig conflict met een oude vijand. Dit dreigt niet alleen het lot van Wakanda in gevaar te brengen, maar ook dat van de rest van de wereld. Geconfronteerd met verraad en gevaar moet de jonge koning zijn bondgenoten verenigen en zijn krachten inzetten om zijn vijanden te verslaan en de veiligheid van zijn volk te waarborgen.

We said in our review that Black Panther was more than just a triumph for the superhero genre, adding that it’s a “joyous celebration of African culture.” – Polygon.com

Filmladder
Wednesday 23 May
Thursday 24 May
Friday 25 May
Saturday 26 May
Sunday 27 May
Monday 28 May
Tuesday 29 May
Wednesday 30 May
Monday 4 June
Tuesday 5 June
Wednesday 6 June
Tuesday 12 June
Tuesday 19 June
Tuesday 26 June
Tuesday 3 July
Tuesday 10 July
Tuesday 17 July
Tuesday 24 July
Tuesday 31 July
Newsletter