image Wild Amsterdam | De Wilde Stad [ENG] image Eye Catchers: Abre los ojos

Black Panther

Regisseur: Ryan Coogler
Met: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2018 | VS | 134 min.
Vertoning: Vanaf 19 april

Black Panther

Black Panther volgt het verhaal van T’Challa, die na de dood van zijn vader, de koning van Wakanda, terugkeert naar huis om zijn rechtmatige plek als koning in te nemen.

Zijn moed als koning en – Black Panther – wordt echter op de proef gesteld door een heftig conflict met een oude vijand. Dit dreigt niet alleen het lot van Wakanda in gevaar te brengen, maar ook dat van de rest van de wereld. Geconfronteerd met verraad en gevaar moet de jonge koning zijn bondgenoten verenigen en zijn krachten inzetten om zijn vijanden te verslaan en de veiligheid van zijn volk te waarborgen.

We said in our review that Black Panther was more than just a triumph for the superhero genre, adding that it’s a “joyous celebration of African culture.” – Polygon.com

Filmladder
Sunday 24 June
Monday 25 June
Tuesday 26 June
Wednesday 27 June
Sunday 1 July
Tuesday 3 July
Wednesday 4 July
Thursday 5 July
Sunday 8 July
Tuesday 10 July
Sunday 15 July
Tuesday 17 July
Sunday 22 July
Tuesday 24 July
Sunday 29 July
  • 20:30 - Zomergasten: Aflevering 1
Tuesday 31 July
Wednesday 1 August
Sunday 5 August
  • 20:30 - Zomergasten: Aflevering 2
Thursday 9 August
  • 21:00 - Under The Silver Lake
Sunday 12 August
  • 20:30 - Zomergasten: Aflevering 3
Sunday 19 August
  • 20:30 - Zomergasten: Aflevering 4
Sunday 26 August
  • 20:30 - Zomergasten: Aflevering 5
Sunday 2 September
  • 20:30 - Zomergasten: Aflevering 6
Newsletter