image Drieluik: Before Sunset (2004) image Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Drieluik: Before Sunrise (1995)

Regisseur: Richard Linklater
Met: Ethan Hawke, Julie Delpy
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: GEEN
Info: 1995 | US, AT, CH | 101 min.

Before Sunrise

In december en januari vertoont filmtheater de Uitkijk driemaal het romantische en meeslepende drieluik Before Sunrise / Sunset / Midnight. Volgens velen het beste werk van regisseur Richard Linklater, dat zich uitstrekt over zijn volledige carrière. Deze reeks beschrijft de intrigerende ontwikkeling van een diepe band tussen twee mensen in de moderne tijd.

Amerikaans aspirant-schrijver Jesse (Ethan Hawke) en Frans studente Celine (Julie Delpy) ontmoeten elkaar op een Europese trein en besluiten plotseling uit te stappen in Wenen, om daar samen de nacht door te brengen. De volgende dag slenteren ze samen door de stad en delen hun dromen, geschiedenis en zorgen met elkaar. Ze worden verliefd, maar weten beiden dat ze nog maar een dag en een nacht samen hebben.

LET OP: Deze vertoning heeft geen ondertiteling.

Filmladder
Tuesday 11 December
Wednesday 12 December
Thursday 13 December
Friday 14 December
Saturday 15 December
Sunday 16 December
Monday 17 December
Tuesday 18 December
Wednesday 19 December
Friday 21 December
Sunday 23 December
Wednesday 26 December
Friday 28 December
Saturday 29 December
Sunday 30 December
Tuesday 1 January
Thursday 3 January
Monday 7 January
Tuesday 8 January
Thursday 10 January
Monday 14 January
Tuesday 15 January
Saturday 19 January
  • 17:00 - Flamenco Biënnale: Matilde Coral, Acariciando el Aire
Sunday 20 January
  • 16:30 - Flamenco Biënnale: Impulso
Monday 21 January
Tuesday 22 January
Wednesday 23 January
  • 21:00 - Simulacrum x Uitkijk: Fire at Sea/Fuocoammare
Tuesday 29 January
Newsletter