image Uitkijk Specials: Revolt! image Loro

Fantastic Beasts: Where to Find Them & The Crimes of Grindelwald

Regisseur: David Yates
Met: Eddie Redmayne
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2016 | UK, VS | 133 min.

Fantastic Beasts: Where to Find Them & The Crimes of Grindelwald

Het doet me genoegen u te kunnen mededelen dat u in aanmerking komt voor een plaats bij de double bill van Fantastic Beasts: Where to Find Them & The Crimes of Grindelwald. Bijgaand treft u informatie aan over begintijden en randactiviteiten.

De nieuwe film gaat op 14 november in première en om deze zo snel mogelijk te kunnen aanschouwen doen we bij De Uitkijk een double bill! Zowel de eerste Fantastic Beasts als de tweede zal worden vertoond met daartussen mysterieuze tovertijd en gezelligheid. Wij verzorgen gratis een magisch (non-)alcoholische toverdrankje en onheilspellende sfeer!

De duistere magiër Gellert Grindelwald ontsnapt uit zijn gevangenschap bij het MACUSA (Magisch Congres van de Verenigde Staten van Amerika). Hij heeft zijn zinnen gezet op het verzamelen van zoveel mogelijk volgelingen die niets afweten van zijn ware bedoelingen: het grootbrengen van tovenaars van zuiver bloed om uiteindelijk te kunnen heersen over alle niet-magische wezens. Newt Scamander wordt opgeroepen om hem te dwarsbomen, maar weet hij eigenlijk wel wat voor gevaren dit met zich meebrengt?

LET OP: Om naar de double bill te gaan, moet u ook een kaartje voor film 2 reserveren via deze link: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Filmladder
Tuesday 13 November
Wednesday 14 November
Thursday 15 November
Friday 16 November
Saturday 17 November
Sunday 18 November
Monday 19 November
Tuesday 20 November
Wednesday 21 November
Sunday 25 November
Tuesday 27 November
Sunday 2 December
Monday 3 December
Sunday 9 December
Monday 10 December
Wednesday 12 December
  • 21:30 - Inherent Vice
Friday 14 December
Sunday 16 December
Monday 17 December
Wednesday 19 December
  • 21:30 - To Die For
Friday 21 December
Sunday 23 December
Wednesday 26 December
  • 21:30 - Her
Friday 28 December
Sunday 30 December
Monday 7 January
Monday 14 January
Monday 21 January
Newsletter

Filmladder
Tuesday 13 November
Wednesday 14 November
Thursday 15 November
Friday 16 November
Saturday 17 November
Sunday 18 November
Monday 19 November
Tuesday 20 November
Wednesday 21 November
Sunday 25 November
Tuesday 27 November
Sunday 2 December
Monday 3 December
Sunday 9 December
Monday 10 December
Wednesday 12 December
  • 21:30 - Inherent Vice
Friday 14 December
Sunday 16 December
Monday 17 December
Wednesday 19 December
  • 21:30 - To Die For
Friday 21 December
Sunday 23 December
Wednesday 26 December
  • 21:30 - Her
Friday 28 December
Sunday 30 December
Monday 7 January
Monday 14 January
Monday 21 January
Newsletter