image Simulacrum X De Uitkijk: Animal Farm image The Shape of Water

Kamermuziek X De Uitkijk

Woensdag 7 maart | 21:00

Kamermuziek X De Uitkijk

Maart is een maand van afsluiten, herpakken en verder gaan. Maart is de maand waarin we met zuchtende opluchting een eerste krokus zien groeien, de maand waarin we iets te enthousiast zonder handschoenen van huis gaan en de maand waarin we toch echt denken dat het over is met de kou. Met de klimaatverandering weet je het tegenwoordig nooit zeker, dus die lente kan ineens toch best lang op zich laten wachten maar er is één plek waar het in maart sowieso warm is. Daarom presenteren wij: Kamermuziek X De Uitkijk!

Kamermuziek is een platvorm voor de mooiste muziek in de meest knusse Amsterdamse huiskamers. Aangezien De Uitkijk eigenlijk ook een soort huiskamer is, slaan we onze film- en muziekhanden in één.

Kruip lekker weg in de zachte fauteuils van De Uitkijk terwijl je geniet van alles wat je van Kamermuziek gewend bent: heerlijke muziek om bij weg te dromen.

Line-up:
TBA

Kaarten: 7,50

Filmladder
Thursday 22 February
Friday 23 February
Saturday 24 February
Sunday 25 February
Monday 26 February
Tuesday 27 February
Wednesday 28 February
Thursday 1 March
Sunday 4 March
Tuesday 6 March
Wednesday 7 March
Sunday 11 March
Tuesday 13 March
Sunday 18 March
Tuesday 20 March
Sunday 25 March
Tuesday 27 March
Newsletter