image Fantastic Beasts: Where to Find Them & The Crimes of Grindelwald image The Sisters Brothers

Loro

Regisseur: Paolo Sorrentino
Met: Toni Servillo
Gesproken taal: Italiaans
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2018 | IT | 151 min.

Loro

Regisseur Paolo Sorrentino maakt voor eens en voor altijd een einde aan de Italiaanse politiek, en dan met name ‘zonnekoning’ en oud minister-president Silvio Berlusconi.

Hij is decadent, controversieel en allesbehalve subtiel. Hij bouwde een media-imperium uit, maakte bliksemsnel naam in de Italiaanse politiek en werd onderwerp van het ene schandaal na het andere. Silvio Berlusconi is berucht om zijn onvermogen ten opzichte van omgangsregels & normen. De geprezen Sorrentino schetst een beeld van Il Cavaliere op het moment dat hij de controle verliest: zijn echtgenote heeft genoeg van zijn uitspattingen, zijn vrienden trekken hun handen van hem af, het doekt valt over zijn politieke carrière. Hoe ver gaat hij om zijn macht te behouden? Een fascinerende blik achter het masker.

Filmladder
Tuesday 13 November
Wednesday 14 November
Thursday 15 November
Friday 16 November
Saturday 17 November
Sunday 18 November
Monday 19 November
Tuesday 20 November
Wednesday 21 November
Sunday 25 November
Tuesday 27 November
Sunday 2 December
Monday 3 December
Sunday 9 December
Monday 10 December
Wednesday 12 December
  • 21:30 - Inherent Vice
Friday 14 December
Sunday 16 December
Monday 17 December
Wednesday 19 December
  • 21:30 - To Die For
Friday 21 December
Sunday 23 December
Wednesday 26 December
  • 21:30 - Her
Friday 28 December
Sunday 30 December
Monday 7 January
Monday 14 January
Monday 21 January
Newsletter