image Een ode aan Philip Seymour Hoffman: The Master image Other Futures X De Uitkijk: Solaris

Ôtez-Moi d’un Doute

Regisseur: Carine Tardieu
Met: François Damiens, Cécile de France, André Wilms, Guy Marchand
Gesproken taal: Frans
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2017 | FR | 95 min.

Ôtez-Moi d'un Doute

Ôtez-Moi d’un Doute is een Franse komedie waarin de vraag wordt gesteld of je je eigen ouders kunt kiezen. Nee toch? Of juist wel? De regisseur weet op een charmante en lichte toon ingewikkelde onderwerpen met betrekking tot liefde, vriendschap en familie aan te snijden.

De 45-jarige Franse weduwnaar Erwan is geschokt wanneer hij erachter komt dat de man die hem heeft opgevoed niet zijn biologische vader is. Hij begint een zoektocht en vindt Joseph, een excentrieke oude man met wie hij al snel een band vormt. Precies op het moment dat er weer rust in zijn leven terug lijkt te keren, komt hij de ongrijpbare en aantrekkelijke Anna tegen. Daarnaast heeft hij heel wat te stellen met zijn dochter die zwanger is en weigert om uit te zoeken wie de vader van haar kind is.

Op een charmante en lichte toon weet regisseur Carine Tardieu ingewikkelde onderwerpen met betrekking tot liefde, vriendschap en familie aan te snijden. Ôtez-moi d’un doute was de grote publieksfavoriet op Film by the Sea en een verrassend bioscoopsucces in Frankrijk en België.

Filmladder
Wednesday 17 January
Thursday 18 January
Friday 19 January
Saturday 20 January
Sunday 21 January
Monday 22 January
Tuesday 23 January
Wednesday 24 January
Sunday 28 January
Tuesday 30 January
Wednesday 31 January
Thursday 1 February
Wednesday 7 February
Thursday 8 February
  • 21:00 - The Shape of Water
Thursday 15 February
Newsletter