image Wild Amsterdam | De Wilde Stad [ENG] image Wijnklassieker: Retour en Bourgogne

The Shape of Water

Regisseur: Guillermo del Toro
Met: Sally Hawkins, Octavia Spencer, Michael Shannon, Richard Jenkins
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2017 | VS | 119 min.

The Shape of Water

De meesterlijke verhalenverteller Guillermo del Toro vertelt met The Shape of Water een sprookje over een doofstomme vrouw en haar vriendschap met een magisch onderwaterwezen.

De nieuwste film van regisseur Guillermo del Toro (Pan’s Labyrinth) speelt zich in Amerika af tijdens de Koude Oorlog. De doofstomme Elisa (Sally Hawkins) werkt als schoonmaakster in een verborgen en zwaar beveiligd overheidslaboratorium. Nadat Elisa samen met haar collega Zelda (Octavia Spencer) een geheim experiment ontdekt, zal Elisa’s leven nooit meer hetzelfde zijn…

The Shape of Water is genomineerd voor dertien Oscars, wordt gelauwerd in vele recensies en won de Gouden Beer op het filmfestival van Venetië en de Golden Globe voor de beste regie. 

“Altogether wonderful” – The New York Times

“A purified beauty” – Rotten Tomatoes (*****)

“a much-needed ode to the ‘other’” – The Guardian (****)

Filmladder
Wednesday 25 April
Thursday 26 April
Saturday 28 April
Sunday 29 April
Monday 30 April
Tuesday 1 May
Wednesday 2 May
Sunday 6 May
Tuesday 8 May
Wednesday 9 May
Sunday 13 May
Tuesday 15 May
Wednesday 16 May
Sunday 20 May
Tuesday 22 May
Sunday 27 May
Tuesday 29 May
Newsletter