image Première-evenement Du Forsvinder: 6 oktober image Uitkijk Specials: Sexy Cinema // Vicky Cristina Barcelona

Uitkijk Specials: Sexy Cinema // Feuchtgebiete

Regisseur: David Wnendt
Met: Carla Juri, Christoph Letkowski, Marlen Kruse
Gesproken taal: Duits
Ondertiteling: Engels
Info: 2013 | DU | 109 min.
Vertoning: 24 april, 22 mei

Feuchtgebiete

In de avonden kijk je het liefst goede films in het donker én in goed gezelschap: de lichten worden gedimd, de gordijnen sluiten, Uitkijkers schuiven aan en de vertrouwde bioscoopkoelkast met bier voor 2,- krijgt een nieuw leven. Wij presenteren Uitkijk Specials, iedere dinsdagavond om 22:00, met de beste films die iedere twee maanden wisselen aan de hand van een ander thema. In april en mei: Sexy Cinema.

De lente is begonnen en ook in de Uitkijk begint het te kriebelen. Buiten wordt het warmer, maar in onze zaal wordt het pas écht heet. In Sexy Cinema draait het allemaal om seks in film. Laat je verleiden door de meest zomerse, subtiele, speelse, expliciete en sexy seks op het witte doek. Seks, seks en nog eens seks. Seks!

Afwisselend vertonen we twee maanden lang iedere dinsdagavond The Dreamers, High Art, Vicky Cristina Barcelona en Feuchtgebiete.

Feuchtgebiete is het expliciete, schaamteloze portret van een jonge vrouw die probeert haar levenshonger te stillen, de frustraties over haar ouders een plaats te geven en haar obsessie met andermans smetvrees tot het uiterste drijft.

David Wnendt verfilmde de polariserende, gelijknamige roman van Charlotte Roche, met als resultaat een kleurrijke, speelse, provocerende en erotische komedie die niemand koud laat

Helen houdt ervan te experimenteren met diverse groenten tijdens het masturberen, jaagt op mannen door geur als lokmiddel te gebruiken en vindt het belang van persoonlijke hygiëne zwaar overschat. Ze shockeert haar omgeving met haar uitgesproken mening over zaken waar menig persoon niet eens aan durft te denken.

Helen bezorgt haar gescheiden ouders hoofdpijn – terwijl ze slechts één wens heeft; dat ze weer bij elkaar komen. Tijdens het scheren van haar intieme delen gaat er iets mis en Helen belandt in het ziekenhuis. Hier ziet Helen dé kans om haar ouders tegelijkertijd op dezelfde plek te krijgen, aan haar ziekbed. Daarbij krijgt ze hulp van de aantrekkelijke verpleger Robin, die langzaam haar hart verovert.

Filmladder
Wednesday 25 April
Thursday 26 April
Saturday 28 April
Sunday 29 April
Monday 30 April
Tuesday 1 May
Wednesday 2 May
Sunday 6 May
Tuesday 8 May
Wednesday 9 May
Sunday 13 May
Tuesday 15 May
Wednesday 16 May
Sunday 20 May
Tuesday 22 May
Sunday 27 May
Tuesday 29 May
Newsletter