image Benzinho (Loveling) image Poëzie in de stad: Der Himmel über Berlin en K. Schippers

UITKORT

UITKORT

Filmtheater de Uitkijk presenteert voor de achtste keer UITKORT: een avond met korte films gemaakt door beginnende makers.

Balkanica

In a land torn by war and ethnic cleansing, a boy is forced to play the cruel game of survival.

Turn it Around

Als de 15-jarige Bram de iets oudere Floris ontmoet tijdens een huisfeestje, is het liefde op het eerste gezicht. Er is alleen één probleem: niemand weet dat Bram homo is.

Captum

Captum is a sci-fi thriller about a young couple living in a remote cabin in the woods. One night, a mysterious blue light starts pulsating from the shed and catches Maria’s attention.

Blok

Wanneer twee gefrustreerde gevangenen noodgedwongen een cel moeten delen, leidt dit al snel tot een gewelddadige confrontatie. De tegenpolen blijken echter meer met elkaar gemeen te hebben dan verwacht.

Nachtschade

De jonge Tarik wordt door zijn pragmatische vader Elias ingezet om te helpen bij het vervoeren van illegale vluchtelingen. Wanneer er onderweg een ongeluk gebeurt wordt duidelijk hoe ver Tarik moet gaan om de erkenning van zijn vader te verdienen.

Les Homards Immortels

Gedurende een lange nacht vindt het weerzien plaats van Alba en Max in een anonieme, vreemde stad. Na een abrupt afscheid trachten ze elkaars verlangens en motieven te achterhalen – balancerend op de dunne lijn tussen vereenzaming en verbinding.

Macho

Een gevoelige jongeman leert te overleven in een machocultuur door zijn onzekerheden te verbergen en anderen te domineren.

Sisters

Drie zussen groeien op in een probleemgezin. Ze zijn aan elkaar overgeleverd en overleven zolang ze samen zijn. Is hun liefdevolle verbinding sterk genoeg om hun omgeving te overleven?

 

UITKORT zal plaatsvinden op donderdag 27 september om 21:00 uur.
Ticketinformatie: regulier €10 | student €8,50 | cineville geldig

Filmladder
Sunday 23 September
Monday 24 September
Tuesday 25 September
Wednesday 26 September
Thursday 27 September
Sunday 30 September
Monday 1 October
Sunday 7 October
Thursday 11 October
Sunday 14 October
Sunday 21 October
Sunday 28 October
Sunday 4 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Sunday 11 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Sunday 18 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Sunday 25 November
  • 21:00 - Klassieker: Le Petit Soldat
Newsletter