image Stronger image Vanaf 2 november: Oude Liefde

Vanaf 9 november: Murder on the Orient Express

Warning: array_pop() expects parameter 1 to be array, string given in /srv/psa04/uitkijk.nl/httpdocs/wp-content/themes/reload-child/functions.php on line 42

Regisseur: Kenneth Branagh
Met: Judi Dench, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley, Marwan Kenzari, Penélope Cruz, Willem Dafoe
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2017 | VS | – min.
Te zien vanaf 9 november

Murder on the Orient Express

Wat begint als een uitbundige treinreis dwars door Europa, ontvouwt zich al snel als één van de meest stijlvolle, spannende en huiveringwekkende mysteries ooit. Iedereen is verdacht, en niemand wordt vertrouwd: wie is de “Murderer on the Orient Express”?

Murder on the Orient Express is gebaseerd op de befaamde roman van Agatha Christie uit 1934 en vertelt het zinderende verhaal van dertien vreemden op wat de treinreis van hun leven had moeten zijn. Wanneer één van de passagiers wordt vermoord, is iedereen verdacht en niemand te vertrouwen. Detective Hercule Poirot begint een race tegen de klok om het mysterie op te lossen, voordat de dader opnieuw toeslaat.

Het boek The Murder on the Orient Express van Agatha Christie wordt als een van haar beste verhalen beschouwd, en misschien daarom dat het nu al voor de vierde keer wordt verfilmd. Ditmaal geregisseerd door Sir Kenneth Branagh en met een sterrencast waar je u tegen zegt, namelijk onder andere Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley én Kenneth Branagh himself.

Filmladder
Friday 20 October
Saturday 21 October
Sunday 22 October
Monday 23 October
Tuesday 24 October
Wednesday 25 October
Sunday 29 October
Tuesday 31 October
Wednesday 1 November
Tuesday 7 November
Tuesday 14 November
Tuesday 21 November
Tuesday 28 November
Newsletter