image Klassieker: Au Hasard Balthazar (1966) image Drieluik // Trois Couleurs: Rouge

Verwacht: The Man Who Killed Don Quixote

Regisseur: Terry Gilliam
Met: Adam Driver, Jonathan Pryce, Olga Kurylenko, Stellan Skarsård
Gesproken taal: Engels, Spaans
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2018 | SP, BE, FR, PT | 132 min.
Te zien vanaf 26 juli

The Man Who Killed Don Quixote

Terry Gilliams langverwachte verfilming van de verfilming van Cervantes’ sprookje van Don Quichote; de man die tegen windmolens vocht.

Ooit was Toby (Adam Driver) een ambitieuze filmstudent die in een Spaans dorpje zijn afstudeerproject Don Quichote regisseerde. Vandaag is hij een gevierde, maar verwaande filmmaker. Wanneer hij na vele jaren terugkeert naar Spanje, ontmoet hij de oude man die voor hem ooit de rol van Don Quichote speelde (Jonathan Pryce).

De man waant zich echter nog steeds Don Quichote en ziet in Toby zijn trouwe volgeling Sancho Panza. Het duo begint aan een bizarre tocht en langzaam wordt Toby meegezogen in een wereld van illusie waarin hij dromen en realiteit niet meer van elkaar kan onderscheiden.

Filmladder
Monday 23 July
Tuesday 24 July
Wednesday 25 July
Thursday 26 July
Sunday 29 July
Monday 30 July
Tuesday 31 July
Wednesday 1 August
Thursday 2 August
Saturday 4 August
Sunday 5 August
Monday 6 August
Tuesday 7 August
Wednesday 8 August
Thursday 9 August
Sunday 12 August
Monday 13 August
Tuesday 14 August
Wednesday 15 August
Sunday 19 August
Monday 20 August
Tuesday 21 August
Wednesday 22 August
Sunday 26 August
Tuesday 28 August
Wednesday 29 August
Sunday 2 September
Monday 3 September
Tuesday 4 September
Wednesday 5 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Sunday 9 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Monday 10 September
Tuesday 11 September
Sunday 16 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Monday 17 September
Tuesday 18 September
Sunday 23 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Tuesday 25 September
Thursday 27 September
  • 21:00 - UITKORT
Sunday 30 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Sunday 7 October
  • 21:00 - Klassieker: Daisies
Sunday 14 October
  • 21:00 - Klassieker: Daisies
Sunday 21 October
  • 21:00 - Klassieker: Daisies
Sunday 28 October
  • 21:00 - Klassieker: Daisies
Newsletter