image Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot image Klassieker: Au Hasard Balthazar (1966)

Verwacht: Under the Silver Lake

Regisseur: David Robert Mitchell
Met: Andrew Garfield, Riley Keough, Topher Grace
Gesproken taal: Engels
Ondertiteling: Nederlands
Info: 2018 | VS | 139 min.
Vertoning: te zien vanaf 9 augustus

Under the Silver Lake

Een man raakt geobsedeerd door de vreemde omstandigheden die ontlokken wanneer hij op zoek gaat naar zijn verdwenen buurmeisje.

Op zomaar een avond ontmoet de 33-jarige Sam (Andrew Garfield) een mysterieuze jonge vrouw, met wie hij geobsedeerd raakt. Wanneer ze de volgende ochtend is verdwenen, begint Sam aan een surrealistische zoektocht. Beetje bij beetje ontsluiert hij een sinister complot dat de hele stad lijkt te beheersen.

Filmladder
Monday 23 July
Tuesday 24 July
Wednesday 25 July
Thursday 26 July
Sunday 29 July
Monday 30 July
Tuesday 31 July
Wednesday 1 August
Thursday 2 August
Saturday 4 August
Sunday 5 August
Monday 6 August
Tuesday 7 August
Wednesday 8 August
Thursday 9 August
Sunday 12 August
Monday 13 August
Tuesday 14 August
Wednesday 15 August
Sunday 19 August
Monday 20 August
Tuesday 21 August
Wednesday 22 August
Sunday 26 August
Tuesday 28 August
Wednesday 29 August
Sunday 2 September
Monday 3 September
Tuesday 4 September
Wednesday 5 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Sunday 9 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Monday 10 September
Tuesday 11 September
Sunday 16 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Monday 17 September
Tuesday 18 September
Sunday 23 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Tuesday 25 September
Thursday 27 September
  • 21:00 - UITKORT
Sunday 30 September
  • 21:00 - Klassieker: La belle et la bête
Sunday 7 October
  • 21:00 - Klassieker: Daisies
Sunday 14 October
  • 21:00 - Klassieker: Daisies
Sunday 21 October
  • 21:00 - Klassieker: Daisies
Sunday 28 October
  • 21:00 - Klassieker: Daisies
Newsletter